The smart Trick of ثبت شرکت ها That No One is Discussing

اولویت نام: منظور از فیلد اولویت نام، مشخص کردن اولویت نام‌ها براساس ترتیب پیشنهادی اسامی است که از یک تا پنج می‌باشد.

در ادامه این مقاله قصد داریم نحوه ثبت کردن شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها را به صورت تصویری، مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم.

پ-۱ : چهار نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسس و اولین مجمع عمومی عادی و اسامی اعضاء شرکت، هیئت مدیره منتخب، بازرسان و مدیر عامل شرکت.

احتمالا این سوال برای شما پیش می آید که چطور این کار را انجام می دهد؟ در ادامه به این سوال به طور کامل پاسخ خواهیم داد.

برای ثبت شرکت دانش‌بنیان، ابتدا باید یک شرکت ثبت کنید. سپس وارد فرآیند ارزیابی شوید تا تاییدیه دانش‌بنیان را دریافت کنید. شرکت‌های دانش‌بنیان مزایایی مانند استقرار در کاربری مسکونی، تسهیلات سربازی، برخی معافیت‌های مالیاتی و.

پس از پذیرش اینترنتی از طریق سامانه و اخذ تاًییدیه ی پذیرش ، باید نسخ اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آن ها را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاًییدیه ی پذیرش ارسال نمایید و از here مراجعه ی حضوری به منظور تحویل مدارک خودداری کنید.

پس از انجام کلیه اقدامات فوق و تهیه مدارک پیش گفته و تکمیل اطلاعات مورد نیاز در سامانه اداره ثبت شرکتها بصورت گام به گام و تایید نام و امضاء مدارک، باید مدارک لازم را از طریق باجه های پستی مجاز و از طریق پست پیشتاز به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید.

ثبت شرکت برای استفاده از تسهیلات ارائه شده به شرکت ها مانند وام های بانکی و مزایای در نظر گرفته شده از سوی دولت، ضروری بوده و بدون ثبت شرکت، امکان بهره مندی از این مزایا و تسهیلات برای شرکت وجود نخواهد داشت.

ت) موضوعاتی که نه در هنگام ثبت و نه پس از آن نیازی به مجوز خاصی ندارند

از آنجائیکه انتخاب موضوع فعالیت شرکت از مسائل تخصصی است، توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی با کارشناسان متخصص ثبتی موسسه حقوقی مشهور مشاوره نمایید.

ثبت شرکت ارزان و فوری در تمام نقاط ایران همراه با مشاوره رایگان

صحت و صلاحیت قرارداد ها منوط به انعقاد درست و صحیح آن ها است. از نظر مقنن سلامت و صحت قرارداد زمانی محرز می شود که موارد ذیل در انعقاد آن رعایت شده باشد.

این مراحل برای شرکتی ک فقط اعضای هِئت مدیره عوض میشه هم صدق میکنه؟؟

هزینه ثبت شرکت در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. به صورت کلی در ثبت شرکت‌ها یک سری هزینه‌ها ثابت و یک سری متغیر هستند به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت. هر نوع شرکت با توجه به نوع و ویژگی‌هایی که دارد هزینه متفاوتی نیز دارد مثلا هزینه ثبت شرکت سهامی با شرکت نسبی و تضامنی متفاوت است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *